گرفتگی لوله سینک ظرفشویی دوقلو دلایل متعددی دارد که اطلاع از آن و روش‌های رفع آسان و کم هزینه خانگی، می‌تواند راهکارهای مناسبی برای باز کردن این مشکل رایج برای اهالی خانه به خصوص بانوان خانه دار باشد. بی توجهی به روش‌های صحیح شست‌وشو میوه و ظروف و ریختن هر محلول بی کیفیت داخل لوله‌، از عوامل گرفتگی لوله سینک ظرفشویی است. 

 گرفتگی لوله های سینک ظرفشویی دوقلو، دلایل گوناگونی دارد که برای اطلاع از روش های رفع گرفتگی لوله سینک ، اطلاعات مفیدی در این گفتار ارائه شده است. 

با سایت لوله بازکنی فوری همراه باشید. 

رفع گرفتگی لوله های سینک ظرفشویی دوقلو

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی دوقلو با روش‌های مختلفی امکان پذیر است. 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با تلمبه یکی از راهکارها خواهد بود. برای لوله های سینک ظرفشویی دوقلو، درپوش یکی از سینک‌ها را روی آن قرار داده و کاملا مسدود کنید. اگر قصد دارید چسبندگی بیش‌تری بین تلمبه و سینک ایجاد شود، دور لبه پلاستیکی قسمتی که به ورودی چاه فاضلاب سینک می‌چسبد، مقداری پارافین بزنید. 

برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی، می‌توانید روش‌های ساده استفاده از آب گرم و صابون را در گرفتگی های خفیف گرفتگی لوله فاضلاب در دستور کار داشته باشید. 

بنر لوله بازکنی فوریرفع گرفتگی سینک ظرفشویی دوقلو با جوش شیرین، روش دیگری است که باید در نظر داشت. ترکیب جادویی جوش شیرین و سرکه سفید می‌تواند شما را از شر گرفتگی سینک ظرفشویی خلاص کند. ۳ قاشق جوش شیرین را در  سینک ریخته و سپس مقداری سرکه روی آن بریزید. حتما از دستکش استفاده کنید. 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی دوقلو با باز کردن لوله های زیر سینک نیز یکی از راهکارهای موجود است. اگر روش‌های بالا موثر نشد، لوله بازکنی فوری به شما توصیه می‌کند که لوله‌ها را از محلی که پیج شده باز کنید. آشغال ها در بخش زانویی لوله، گیر می کند. با باز کردن این قسمت و تمیز کردنش، می‌توانید گرفتگی لوله را برطرف کنید. 

فنر زدن لوله فاضلاب در این شرایط، تا حدودی کارساز خواهد بود. 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با فنر و اسیدهای قوی نیز توصیه می‌شود. در برخی موارد، گرفتگی سینک ظرفشویی دوقلو به دلیل گیر کردن یک جسم سخت در مجرای فاضلاب است. به منظور رفع مشکل، برای باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی دوقلو، درخواست خود را در سایت لوله بازکنی فوری ثبت کنید. 

علت گرفتگی لوله های سینک ظرفشویی

باز کردن لوله سینک دوقلو

گرفتگی سینک ظرفشویی یا همان گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه، دلایل متعددی دارد. مثل گیرکردن مواد غذایی و ذرات اضافی وارد شده از سینک بر سر راه آب است. زمانی‌که قصد شستن ظروف غذا را دارید، حتما اضافات غذا را داخل سطل زباله ریخته و از ورود مواد چرب و  قطعات بزرگ غذا و سبزی به داخل چاهک  سینک ظرفشویی، پرهیز کنید. 

قطعات چرب و خشک می تواند عامل چسبندگی به لوله بوده و از دلایل گرفتگی لوله های سینک ظرفشویی باشد. تکه های دستمال هم وارد سینک ظرفشویی و لوله های آن می‌شود، در دراز مدت، خود تبدیل به مانعی برای عبور سیالات شده و باعث گرفتگی سینک ظرفشویی می‌شود. البته مستهلک شدن سینک ظرفشویی و لوله‌ها نیز می تواند از عوامل گرفتگی لوله‌های سینک ظرفشویی باشد. 

روش های باز کردن لوله های سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی سینک دوقلو

تلمبه دستی

یکی از روش های بازکردن لوله های سینک ظرفشویی، استفاده از تلمبه دستی است. برای آن‌که بتوانید با چاه بازکن، یا لوله بازکن دستی، به راحتی گرفتگی سینک ظرفشویی را برطرف کنید، دور  لبه‌های پلاستیکی آن را پارافین بمالید تا با چسبندگی  بیش‌تری که ایجاد می‌شود، بازدهی تلمبه دستی افزایش یابد و به راحتی قادر به رفع گرفتگی سینک ظرفشویی باشید. 

بایستی بخش پلاستیکی  لوله بازکن را به گونه‌ای روی چاهک قرار دهید که به هیچ عنوان، آب نتواند زیر کلاهک نفوذ کرده و مقداری آب هم داخل سینک ظرفشویی بریزد. تلمبه زدن را چند بار تکرار کنید. اطمینان حاصل کنید که کلاهک به خوبی روی چاهک قرار گرفته و آب و هوایی نفوذ نکند. 

چنته یا پودر لوله بازکنی

از دیگر روش‌های رفع گرفتگی لوله‌های سینک ظرفشویی، استفاده از چنته برای باز کردن گرفتگی سینک است. چنته یا پودر لوله بازکنی، برای رفع گرفتگی لوله  فاضلاب استفاده می شود. این پودر مثل سایر محلول‌های لوله بازکنی برای پوست و سلامت انسان مضر  است. برای استفاده از چنته، بهتر است که آن را خشک داخل لوله ریخته و سپس مقداری آب درون آن بریزید. حتما در زمان استفاده از چنته از دستکش و ماسک استفاده کنید.  محلول لوله بازکنی  شیمیایی، امروزه جایگزین چنته است. 

باز کردن اتصلات لوله

لوله بازکنی فوری غرب تهراناز دیگر راهکارهای خانگی ساده برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی، باز کردن اتصالات لوله است. با باز کردن قسمت شتر گلویی و یا خرطومی سینک ظرفشویی، گرفتگی آن را برطرف کنید. با این روش، نسبت به  رفع گرفتگی اقدام کنید در غیر این صورت، از سایر روش‌های لوله بازکنی برای باز کردن انواع گرفتگی استفاده نمایید. 

اگر هیچ کدام از این روش‌ها جواب نداد، مجبور هستید تا اتصالات لوله را باز کردن و در لوله کشی مجدد انجام شود. 

به منظور باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی دوقلو، بایستی با یک دستمال ضخیم چاهک، یکی از سینک‌ها را محکم گرفته و با استفاده از تلمبه دستی، سینک دیگر را تلمبه بزنید تا گرفتگی رفع شود. 

دقت کنید که حتما بایستی چاهک سینکی که با دست، محکم نگه داشتید، امکان ورود و خروج آب و هوا از آن نباشد. اگر در آشپزخانه از سینک دوقلو استفاده می‌کنید، حتما از صافی برای هر دو چاهک استفاده نمائید. با این کار، ته مانده های غذا در لوله سینک وارد نشده و لوله دچار گرفتگی نخواهد شد. 

لوله بازکنی حرفه ای و بدون کثیف کاری با تیم  متخصص لوله بازکنی فوری

لوله بازکنی بدون کثیف کاریلوله بازکنی فوری به عنوان یکی از مراکز تخصصی و حرفه‌ای در ارائه خدمات فوری لوله بازکنی، آماده ارائه خدمات به هموطنان تهرانی در اسرع وقت است. در کلیه مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران، کارشناسان لوله بازکنی حرفه‌ای آماده ارائه بهترین خدمات با بهترین قیمت  هستند. سایت لوله بازکنی فوری آماده دریافت سفارش و درخواست‌های همشهری های عزیز در هر ساعت شبانه روز است. 

لوله بازکنی فوری خدمات رفع گرفتگی  لوله های مسدود شده را به صورت ۱۰۰ درصد تضمینی ارائه می کند. بهترین لوله بازکنی شمال تهران با دستگاه‌های پیشرفته به منظور باز کردن هر نوع گرفتگی لوله در خدمت شما است. اگر به دنبال بهترین لوله بازکنی نازی آباد و بهترین لوله بازکنی شرق تهران هستید، لوله بازکنی فوری دات کام را در نظر داشته باشید. 

تخلیه چاه منازل و باغات در سراسر تهران و شهرستان های حومه و لوله بازکنی فوری بدون کثیف کاری و نیاز به عملیات ساختمانی ویژه، در اسرع وقت با بهترین قیمت انجام می‌شود و بهترین سرویس کارهای تهران به محض ثبت سفارش مشتری، به محل اعزام خواهند شد. 

جمع بندی

تضمین خدمات و گارانتی قیمت، آرمان لوله بازکنی فوری با ۳۰ سال خدمت به هزاران مشتری حقیقی و حقوقی در سراسر کشور و ارائه بهترین خدمات به هموطنان پایتخت است.

 اجرای تضمینی صفر تا صد عملیات تاسیسات ساختمانی با حضور بهترین متخصصان مهندسی مکانیک سیالات در خدمت شما خواهد بود. همین امروز با کارشناسان لوله بازکنی فوری تماس بگیرید و مشاوره‌های رایگان را دریافت نمایید. 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *