استفاده از محلول‌های لوله بازکنی یکی از روش‌های متداول، ارزان و در دسترس برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب است. البته که گاهی اوقات مشکل گرفتگی لوله‌ها به قدری پیچیده است که به این راحتی‌ها و فقط با استفاده از محلول‌های لوله بازکنی آماده در بازار برطرف نمی‌شود. با این حال شرکت‌های زیادی در زمینه تولید انواع محلول‌های لوله بازکنی فعالیت می‌کنند. رافونه یکی از برندهای معروفی است که یک نوع محلول لوله بازکنی دوقلو بسیار با کیفیت را تولید می‌کند.

شما می‌توانید این محلول لوله بازکنی را از بیشتر فروشگاه‌های سطح شهر خریداری کنید. محلول لوله بازکن دوقلو رافونه قدرت بالایی دارد و می‌تواند گرفتگی لوله‌های فاضلاب، آشپزخانه و حمام را برطرف کند. اگر تا به حال این محلول لوله بازکنی را خریده باشید به خوبی می‌دانید که دو بطری حاوی محلول لوله بازکنی در یک پک بسته‌بندی قرار دارند که همراه هم به فروش می‌رسند. طریقه استفاده از لوله بازکن دوقلو رافونه بر روی بسته‌بندی محصول درج شده است. با این حال شیوه صحیح استفاده از این محلول لوله بازکنی به شرح زیر است:

 • بنر لوله بازکنی فوریبه اندازه مساوی از هر دو محلول را داخل سینک آشپزخانه یا لوله‌هایی که دچار گرفتگی شده‌اند بریزید.
 • حداقل یک ساعت زمان بدهید تا محلول کار خود را انجام دهد.
 • پس از گذشت یک ساعت، مقداری آب گرم داخل لوله یا سینک بریزید.
 • اگر گرفتگی لوله برطرف شده بود، مقدار فراوانی آب داخل لوله یا سینک بریزید تا لوله‌ها به خوبی شستشو داده شوند.

 آیا لوله بازکن دوقلو رافونه برای رفع گرفتگی‌های شدید مناسب است؟

نحوه استفاده از لوله بازکن دو قلو رافونهمحلول لوله بازکن دوقلو رافونه یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین محلول‌های لوله بازکنی موجود در بازار است. در بخش قبلی درباره طریقه استفاده از لوله بازکن دوقلو رافونه به شما گفتیم که این محصول حاوی دو محلول لوله بازکنی مجزا است.

یکی از محلول‌ها برای برطرف کردن چربی‌های جمع شده در لوله‌های فاضلاب مناسب است و محلول بعدی با قدرت پاک‌کنندگی بالاتر می‌تواند ضایعات فشرده‌ای مانند مو یا رسوبات را در خود حل کرده و به باز کردن لوله‌ها کمک کند. با این حال اگر علت گرفتگی لوله‌ها چیزی به جز تجمع رسوبات، چربی، باقی‌مانده مواد غذایی و مواردی از این قبیل باشد، استفاده از این محلول لوله بازکنی کمکی به رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب خانه شما نخواهد کرد.

نکاتی که باید قبل از خرید لوله بازکن دوقلو رافونه بدانید.

لوله بازکن دوقلو رافونهاگر علت گرفتگی لوله‌های فاضلاب خانه یا محل کار شما به خاطر مشکلات سیستم لوله‌کشی باشد و یا افتادن یک جسم خارجی باعث گرفتگی لوله شده باشد؛ استفاده از این محصول کمکی به رفع مشکل شما نخواهد کرد.

 • ترکیبات استفاده شده برای ساخت این محصول ایمن بوده و با محیط‌زیست سازگاری دارند. همچنین مواد شیمیایی استفاده شده برای ساخت لوله بازکن دوقلو رافونه پس از استفاده تجزیه می‌شوند و آسیبی به محیط‌زیست وارد نمی‌کنند.
 • محلول لوله بازکن دوقلو رافونه خاصیت ضدعفونی‌کنندگی هم دارد.
 • حجم محلول لوله بازکنی دوقلو رافونه ۱۱۰۰ گرم است و قیمت بسیار مناسبی دارد.
 • این محلول لوله بازکنی را دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 • در هنگام استفاده از محلول لوله بازکنی دوقلو رافونه حتماً از دستکش استفاده کنید.
 • طریقه استفاده از لوله بازکن دوقلو رافونه بر روی محصول نوشته شده است. مطابق با آن از این محلول لوله بازکنی استفاده کنید.
 • به هیچ وجه سایر محلول‌ها یا اسیدهای لوله بازکنی را با محلول لوله بازکن دوقلو رافونه ترکیب نکنید.
 • استفاده بیش از اندازه از تمام محلول‌های لوله بازکنی می‌تواند به مرور باعث پوسیدگی یا خوردگی لوله‌های فاضلاب شود؛ بنابراین در استفاده از آن‌ها زیاده‌روی نکنید.

لوله بازکن دوقلو رافونه؛ بهترین محلول لوله بازکنی بازار

محلول لوله بازکن دوقلو رافونه بهترین انتخاب برای رفع گرفتگی‌های جزئی لوله‌های فاضلاب منزل است. اگر می‌خواهید از روش‌های خانگی برای رفع انسداد لوله‌های فاضلاب استفاده کنید؛ ما خرید این محصول را به شما پیشنهاد می‌دهیم. طریقه استفاده از لوله بازکن دوقلو رافونه بسیار آسان بوده و شما به راحتی با کمترین امکانات می‌توانید از‌ آن برای مصارف خانگی استفاده کنید. با این حال در صورت طرف نشدن مشکل لوله‌ها کافیست با لوله بازکنی فوری تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *