وجود بوی بد توالت یا دستشویی چالشی است که افراد بسیاری با آن روبرو می‌شوند. این بو بسیار آزاردهنده بوده و افراد به دنبال راهی برای رهایی از آن هستند. برخی افراد راه‌ها و روش‌های زیادی را برای خلاص شدن از بوی بد توالت امتحان کرده‌اند، ولی به نتیجه‌ای نرسیده‌اند. اما استفاده از بوگیر برای توالت راه حلی آسان به شمار می‌رود.

بوگیر توالت در بازار تنوع بسیار بالایی دارد. لذا شاید نتوان موردی درستی را برای رفع بوی بد توالت و سرویس بهداشتی انتخاب کرد. شناخت بهترین بوگیرها می‌تواند کمک بسیاری به افراد در این زمینه کند.

انواع بوگیر توالت

خرید بوگیر توالت با کیفیت به بهداشت محیط شما کمک بسیاری می‌کند. استفاده از بوگیر بهترین و آسان‌ترین راه حل‌های برای رفع بوی بد توالت و فاضلاب است. بوگیرهای مختلفی در بازار برای توالت وجود دارد. آشنایی با انواع مختلف این محصول، انتخاب را برای خرید بهترین بوگیر راحت‌تر می‌کند:

دستگاه خوشبو کننده

دستگاه خوشبو کننده دستگاه خوشبو کننده هوا یکی از جدیدترین انواع بوگیرهای توالت هستند که اغلب آن‌ها به صورت اتوماتیک کار می‌کنند. عملکرد این دستگاه‌ها معمولی بوده و در مقایسه با سایر بوگیرها قیمت به نسبت بالاتری دارد. یک دستگاه خوشبوکننده به داشتن هوای با کیفیت سرویس بهداشتی و تمیز و خوشبو بودن آن کمک بسیاری می‌کند. دستگاه‌های خوشبو کننده هوا مدل‌های مختلفی دارد:

  • بخار ساز
  • گرم کن
  • گرد پاش
  • خوشبوکننده

اسپری خوشبو کننده

خوشبو کننده هوااسپری‌های خوشبو کننده یکی دیگر از انواع بوگیرهای توالت هستند. بوی این خوشبوکننده دستشویی ماندگاری بالایی داشته و تا ساعت‌ها در فضا باقی می‌ماند. شما می‌توانید به راحتی آن را در فضا اسپری کنید تا هوا را خوشبو کند. سعی کنید برندهای معروف آن را خریداری کنید؛ معروفترین برند در بازار متعلق به مارک یوموش است. این محصول در رنگبندی‌های متنوع و رایحه‌های مختلف به تولید می‌رسد که می‌توان آن را تهیه کرد.

بوگیر گلدانی

بوگیر گلدانیبوگیر گلدانی نوع جدیدی از بوگیرها و خوشبوکننده‌های سرویس‌های بهداشتی به شمار می‌روند.  ظاهر این بوگیرها شیک و زیبا بوده و شبیه به گلدان هستند. این بوگیر دستشویی گلدانی در کنار از بین بردن بو، نوعی وسیله دکوری هم محسوب می‌شوند. با آغشته کردن شاخه گل آن‌ها به روغن‌های مخصوص فضای سرویس بهداشتی خوشبو خواهد شد.

قرص بوگیر

قرص بوگیر دستشوییقرص‌های بوگیر جزو بهترین بوگیر برای توالت به حساب می‌آیند. با قرار دادن یک قرص به داخل توالت فرنگی و با فشار آب سیفون این قرص به صورت خودکار کل توالت شما را بوگیری می‌کند. با استفاده از این محصول دیگر نیازی نیست تا داخل توالت فرنگی را با فرچه و مواد شوینده بشویید؛ چرا که این قرص تا حدی توالت را جرم‌گیری هم می‌کند.

جرمگیر خوشبو کننده

جرم گیر دستشوییجرم‌گیرهایی هستند که می‌توان به عنوان بوگیر از آن‌ها استفاده کرد. برخی از مواد تمیزکننده و جرم‌گیر به دلیل داشتن بوی بسیار خوبی که دارند در کنار تمیزی می‌توانند بوی بد توالت را از بین ببرند. البته شما نمی‌توانید دائما و به صورت مرتب از آن استفاده کنید.

ویژگی بهترین بوگیر و خوشبو کننده توالت

بنر لوله بازکنی فوریبهترین خوشبو کننده دستشویی باید یک محصولی چند منظوره باشد. بدان معنا که نه تنها بوی بد توالت را از بین ببرد، بلکه به پاکسازی هوا هم بپردازد. هنگام خرید بوگیر برای سرویس بهداشتی باید به فاکتورهای مختلفی توجه داشته باشید. بهترین بوگیر برای توالت در درجه اول باید استاندارد لازم را داشته باشد؛ یعنی مواد به کار رفته در آن برای تنفس انسان و محیط‌زیست مشکل‌ساز نباشد. همچنین باید از ماندگاری بالایی برخوردار باشد و تا مدتی از تجمع بوی نامطبوع در فضای توالت جلوگیری کند؛ بوهای مختلف تولید شده در داکت هواکش را با هم مخلوط نکند. علاوه بر این با از بین بردن بوهای بد رایحه‌‌ای خوب و خوش را نیز در محیط پخش کند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود یکی از رایحه‌‌های دلخواه خود را انتخاب کنید.

بهترین بوگیر و خوشبو کننده دستشویی

بوگیرها و خوشبوکننده‌های توالت در انواع مختلف اسپری، قرصی، برقی، مکانیکی و اتوماتیک به تولید می‌رسند. برای انتخاب بهترین بوگیر برای توالت بهتر است بیشتر به سمت خرید خوشبو‌کننده‌های مکانیکی و اتوماتیک بروید. نحوه کارکرد این نوع از بوگیرها و خوشبوکننده‌ها  موجب می‌شود تا عملکرد بهتری را در سرویس بهداشتی از خود نشان دهند. این نوع بوگیرها در کنار قابلیت تنظیم میزان اسپری در هربار، فضای مطبوعی را برای توالت فراهم می‌سازند.

ضرورت استفاده از بوگیر برای توالت

امروزه به خاطر کم شدن مساحت ساختمان‌ها سرویس بهداشتی نزدیک اتاق‌های نشیمن، پذیرایی و خواب ساخته می‌شوند. با توجه به این موضوع ممکن خواهد بود که بوی بد دستشویی ساکنان و مهمانان خانه را آزار دهد. لذا باید از بوگیرهای سرویس بهداشتی برای رفع بوی بد کمک گرفت. استفاده از بوگیر توالت به میزان زیادی بوهای بد و ناخوشایند محیط را از بین می‌برد. بوگیر توالت علاوه بر از بین بردن بوهای بد و خوشبو کردن فضا، میزان باکتری‌های مضر محیط و بوی بد فاضلاب را کاهش می‌دهد. شما با تهیه بوگیر توالت دیگر نگران بوی بد سرویس‌های بهداشتی خود نخواهید بود.

علت از بین نرفتن بوی بد توالت با بوگیر

بوی بد فاضلاب اغلب از توالت منتشر می‌شود. بوی بد توالت ایرانی و توالت فرنگی ممکن است علت‌های مختلفی داشته باشد. اگر این مشکلات به شکل اساسی رفع نشوند با استفاده از هر بوگیر و خوشبوکننده توالتی هم این بو از بین نخواهد رفت. رسوب و جرم، چربی فاسد شده، لوله ونت، فاضلاب چسبیده به دیواره لوله‌ها، باز بودن برخی از درزها، مشکل واشرها و فن سرویس بهداشتی از جمله مشکلات از بین نرفتن بوی بد سرویس‌های بهداشتی هستند.

رفع بوی بد فاضلاب با لوله بازکنی

بسیاری از ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری با وجود استفاده از بهترین بوگیر برای توالت همچنان از بوی بد و نامطبوع آن آزار می‌بینند. برای رفع بوی بد فاضلاب می‌توان به سراغ لوله بازکنی فوری رفت. چرا که بوی بد فاضلاب به دلیل انتشار گازهای فاضلابی همچون آمونیاک، سولفید هیدروژن، متان، دی اکسید کربن، هیدروژن و نیتروژن است؛ این گازها به خاطر رسوب‌گرفتگی جداره لوله یا وجود پسماند در لوله مانند چربی منتشر می‌شوند. تیم لوله بازکنی شرق تهران افراد چاه بازکن و لوله‌کش متخصص و ماهری دارد که دلیل و مکان اصلی نشت گاز‌های فاضلاب را به صورت دقیق تشخیص داده و اقدام به رفع آن می‌کنند.  

مشکل بوی بد توالت خود را به طور اساسی با لوله بازکنی حل کنید

توالت یا سرویس‌ بهداشتی یکی از بخش‌های مهم در هر خانه، اداره و شرکتی به حساب می‌آید. برخی مواقع ممکن است که بوی بد توالت افراد را به شدت آزار دهد. بر همین اساس افراد به دنبال بهترین بوگیر برای توالت هستند. هنگام خرید باید به فاکتورهای مختلفی همچون استاندارد بودن، نرساندن آسیب به تنفس انسان و محیط زیست، از بین بردن بوی بد و ایجاد بوی خوش توجه داشت. برخی مواقع افراد با وجود استفاده از بهترین بوگیرها و خوشبوکننده‌ها همچنان از بوی بد توالت آن‌ها را اذیت می‌کند. در این مواقع برای رفع بد بوی فاضلاب به شکل اساسی می‌توان از لوله بازکنی کمک گرفت.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *