نصب و تعمیر توالت فرنگی

توالت فرنگی در طول زمان دچار خرابی می شود و احتیاج به سرویس دارد و پیشنهاد می شود رفع اشکال و سرویس توالت فرنگی حتما توسط متخصص انجام شود تا دچار زیان نشوید . عمده ترین خرابی مربوط به گرفتگی لوله توالت فرنگی است که در اثر افتادن اشیا مانند گوشی موبایل ، طلا و اشیاء قیمتی و دستمال کاغذی به داخل خروجی می باشد .

از دیگر اشکالات نیز می توان به عمل نکردن صحیح سیفون اشاره کرد که باعث پخش شدن بوی نا مطبوع و همچنین عدم تخلیه صحیح توالت فرنگی می شود . از دلایل خرابی سیفون توالت فرنگی می توان به مواردی مثل کم بودن حجم آب داخل تانک فرنگی ،خرابی فلوتر ، خرابی پمپ تخلیه ، خرابی پرکن و یا مشکلات پیچ ها و اتصالات داخلی می باشد که معمولا در زمان نصب اتفاق می افتد .

گاهی اتفاق می افتد که آب داخل توالت با سرعت کم تخلیه می شود و فشار لازم را ندارد ،این مشکل اقلب مربوط به شترگلو می شود که یا زاویه مناسب را ندارد و یا به جهت محدودیت فضا و انتخاب آکس غیر مناسب از زانویی در اتصالات استفاده شده .

نشتی توالت فرنگی نیز معمولا از اتصالات درونی اتفاق می افتد و حتی ممکن است به دلیل فرسوده شدن اتصالات و لوله کشی باشد که در این صورت باید آنها را تعویض نمود .

به هر حال عدم کار کرد صحیح توالت فرنگی شما هر دلیلی داشته باشد کارشناسان لوله بازکنی فوری می توانند آن را در کوتاه ترین زمان تشخیص دهند و جهت رفع آن اقدام کنند . پس با دفاتر ما در منطقه خودتان تماس بگیرید و با خیال راحت از خدمات سرویس توالت فرنگی استفاده نمایید .