لوله کشی ساختمان

هر ساختمان و بنایی احتیاج به آب آشامیدنی برای مصارف روزانه و شست و شوی و … دارد و رساندن آب به داخل ساختمان تنها از طریق لوله کشی ساختمان امکان پذیر است . همچنین به جهت خروج فاضلاب نیز تنها از طریق لوله کشی فاضلاب امکان پذیر است .

لوله کشی با توجه به متراژ ساختمان ،تعداد طبقات و تعداد واحدها و انشعابات مورد نیاز احتیاج به محاسبات دقیقی دارد که اگر انجام نشود و قطر لوله و اتصالات و … درست محاسبه نشود فشار آب دچار افت شدید شده و ساکنین دچار مشکل خواهند شد .

همچنین در لوله کشی فاضلاب نیز اگر نکات فنی و علمی رعایت نشود در آینده مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله های فاضلاب ، بوی بد ناشی از ساکن ماندن فاضلاب درون لوله ها و … گریبان ساکنین را خواهد گرفت .

در گذشته لوله کشی آب تنها به لوله های فلزی خلاصه می شد ، ولی اکنون با پیشرفت تکنولوژی لوله های پلاستیکی از جنس پلی اتیلن جایگزین لوله های فلزی شده و دارای مزیتهایی از جمله ( عدم زنگ زدگی ، رسوب گرفتگی کمتر ، تعویض راحت تر و … ) میباشد .

لوله بازکنی فوری بیش از ۳۰ سال است که در تهران بزرگ در زمینه لوله کشی ساختمان ( آب و فاضلا ) بر اساس استانداردهای بین المللی فعالیت دارد و با ۴ شعبه و ۸ تیم با تجربه و کارامد در سراسر تهران آماده خدمات رسانی به ساکنین تهران بزرگ میباشد

 

شماره های تماس

091230531233

09388080695