لایروبی

لایروبی به استخراج و تخلیه خاک ، سنگ و لجن داخل چاه ، قنات ، استخر ،شبکه فاضلاب و … گفته می شود و امری ضروری برای سلامت نگه داشتن چاه و کانال فاضلاب به حساب می آید .

لایروبی چاه به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود : لایروبی چاه در زمان احداث که در زمان حفر چاه انجام می شود و لایروبی با هدف نگهداری که با توجه به وضعیت چاه ، محل و نوع بستر خاک در زمان های منظم انجام می شود .

در بعضی مواقع به منظور ایجاد عمق بیشتر در چاه ، استخر و راه آب فاضلاب نیز عملیات لایروبی انجام می شود ، که به آن لایروبی ترمیمی نیز گفته می شود و بسیار مرسوم است .

لایروبی چاه

در لایروبی چاه عمیق و نیمه عمیق بسته به عمق و اندازه دهنه چاه گاها از ماشین آلات حفاری با ابزار های لایروبی استفاده می شود ولی در بیشتر مواقع نیروی انسانی کارامد عملیات لایروبی چاه را انجام می دهد . در بسیاری از مواقع به دلیل عدم لایروبی چاه فاضلاب گل و لای جمع شده در چاه باعث ایجاد بوی بسیار بدی می شود که از طریق لوله ها و دریچه های حمام ، توالت و ظرفشویی به داخل ساختمان نفوظ می کند و باعث آزار ساکنین می شود . پس از انجام عملیات لجن کشی و کف تراشی چاه کلیه مشکلات رفع شده و ما به شما تضمین میدهیم که چاه مانند روز اول کشش خود را بدست آورد

لوله بازکن فوری ۴ شعبه در مناطق مختلف تهران دارد که به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند و هر شعبه به صورت مستقل دارای تجهیزات و ماشین آلات جدید و حرفه ای و نیروهای آموزش دیده و با تجربه در زمینه لایروبی هستند .

شماره های تماس