نصب و تعمیر توالت فرنگی فوری در تهران  ۰۹۱۲۳۰۵۳۱۲۳

لوله بازکنی فوری

فوری

لوله بازکنی شمال تهران

تمیز و بدون کثیف کاری

لوله باز کنی فوری

۲۴ ساعته ۷ روز هفته

پشتیبانی ارائه خدمت

لوله بازکنی فوری

ارائه سرویس با پیشرفته ترین ابزارها

گارانتی لوله بازکنی

۱۰۰% تضمینی

امروزه نصب توالت فرنگی به دلیل استفاده راحت از آن با استقبال زیادی مواجه است. معمولا افراد با نصب توالت فرنگی به راحتی بیشتر کودکان کمک کرده و از ایجاد درد در نواحی کمر و زانو‌ها به خصوص در افراد سالخورده جلوگیری می‌کنند.

در این میان آشنایی با یک تیم متخصص و برخورداری از خدمات نصب و تعمیر انواع توالت فرنگی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و امری تخصصی محسوب می‌شود.

خوشبختانه تیم ما دارای مهارت و دانش مورد نیاز در زمینه‌های کاشی کاری، لوله بازکنی، تخلیه چاه، لوله کشی فاضلاب و… بوده و لوله بازکنی فوری از متخصصین و نصابان حرفه‌ای و حاذق برخوردار است.

نصب و تعمیر توالت فرنگی

بنابراین به راحتی توالت فرنگی را جایگزین توالت ایرانی کرده و نصب آن را در مدت زمان کوتاهی انجام می دهیم. همچنین از تخریب سرامیک کف و دیوار خودداری کرده و برای ارائه خدمات هیچ گونه محدودیتی ندارد.

شما عزیزان می‌توانید هر مدل یا برندی از توالت فرنگی را انتخاب کرده و امکان راحتی بیشتر خود و دیگر افراد را فراهم کنید. همچنین در صورت مشاهده علائم گرفتگی لوله فاضلاب در انواع توالت فرنگی، خدمات لوله بازکنی و تخلیه را به صورت فوری و گسترده دریافت کرده و نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام کنید.

هزینه نصب + هزینه تعمیر توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی دارای قیمت ثابتی نبوده و هزینه آن با توجه به نیاز مشتری و شرایط متفاوت، تغییر می‌کند. به طور کلی برای نصب انواع توالت فرنگی و تخلیه صحیح فاضلاب باید نسبت به ایجاد لوله کشی مناسب اقدام کرده و بستر را برای قرارگیری توالت فرنگی فراهم کنید.

همچنین می‌توانید کاسه توالت و بوگیر نصب کرده و یا برای آماده کردن کف اقدامات لازم را انجام دهید.

در هر صورت هزینه نصب انواع توالت فرنگی قطعی نبوده و نیازمند بررسی محل نصب و اشکالات احتمالی است. افراد نصاب و متخصص با مشاهده محل نصب، از ایرادات احتمالی آگاه شده و شما را با هزینه‌های رفع آن آشنا می‌کنند.

ضمنا یکی دیگر از هزینه‌های مربوط به نصب توالت فرنگی نیز، به میزان اقلام و مصالح مصرفی همچون نوار تفلون، چسب اکواریوم برای عایق‌بندی و… بستگی دارد.

تعمییر توالت فرنگی

به طور کلی اجرت نصب توالت فرنگی، هزینه غیر معقولی نداشته و کاملا با خدمات ارائه شده تناسب دارد. بنابراین برای نصب توالت فرنگی به افراد متخصص مراجعه کرده و از بروز مشکلات فنی و ایجاد مشکل در دفع فاضلاب جلوگیری کنید.

توجه داشته باشید که دفع نادرست فاضلاب، باعث ایجاد و انتشار بو‌های بد و نامطبوع شده و در گسترش آلودگی‌ها و میکروب‌ها موثر است.

همچنین هزینه تعمیر توالت فرنگی همچون نصب آن، وابسته به عوامل مختلفی مثل شهر و محله سکونت شما، دستمزد نصاب، برند توالت فرنگی، هزینه لوله کشی، نوع چسب آکواریوم، مدل سرویس بهداشتی، میزان مصالح مورد استفاده، نصب شیرآلات و استفاده از بوگیر است.

انواع توالت فرنگی و توضیح نصب هر کدام

توالت فرنگی دارای انواع گوناگونی بوده و شیوه نصب آن با توجه به شکل ظاهری، سیستم فلاش تانک، استحکام و نوع نشیمن متفاوت می‌شود.

در ادامه انواع توالت فرنگی را معرفی کرده و شما را با شیوه نصب هر کدام آشنا می‌کنیم.

انواع توالت فرنگی بر اساس شکل ظاهری و شیوه نصب

وجود تفاوت‌های ظاهری در انواع توالت فرنگی باعث تفاوت در میزان راحتی و نصب آن‌ها می‌شود. به طور کلی انواع توالت فرنگی بر اساس شکل ظاهری و شیوه نصب شامل سه دسته زیر است:

توالت فرنگی یک تکه

این نوع توالت طرفدارن زیادی در بین مردم ایران داشته و به دلیل وزن زیاد و شکل ظاهری خاص و منحصر به فرد خود برای استفاده به عنوان تکیه گاه نیز مناسب است. همچنین مجهز به خودشور توالت فرنگی بوده و علاوه بر فراهم کردن راحتی بیشتر، بسیار کاربردی محسوب می‌شود.

توالت فرنگی یک تکه

توالت فرنگی دو تکه

مخزن این نوع توالت به صورت جداگانه و بر روی خود آن قابل نصب است. بنابراین توالت فرنگی دو تکه کاربرد زیادی نداشته و تمیز کردن آن سخت‌تر است. از این رو قیمت آن نسبت به توالت فرنگی یک تکه پایین‌تر بوده و راحتی آن نیز کمتر است.

نصب توالت فرنگی دو تکهتوالت دیواری یا وال هنگ

این نوع توالت دارای نشیمن گاه مناسبی بوده و روی دیوار قابل نصب است. همچنین در ایجاد سر و صدای کمتر نقش داشته و طراحی آن کاملا متناسب با سیستم‌های آپارتمان نشینی است.

نصب توالت فرنگی وال هنگ

انواع توالت فرنگی بر اساس نوع نشیمن و استحکام آن

توجه به قابلیت تحمل کردن وزن افراد اهمیت بالایی داشته و نشان دهنده بکارگیری متریال باکیفیت و مرغوب در انواع توالت فرنگی است. به طور کلی انواع توالت فرنگی بر اساس نوع نشیمن و استحکام خود، شامل سه دسته زیر می‌شوند:

توالت فرنگی با نشیمن بیضی

این نوع توالت دارای راحتی زیادی بوده و از کاسه بزرگ و کشیده‌ای تشکیل شده است. بنابراین در صورت دارا بودن فضای کافی برای نصب، یکی از بهترین انتخاب‌ها بوده و بهترین نوع نشیمن را دارد.

توالت فرنگی با نشیمن نیمه بیضی

این نوع توالت در ابعاد کوچک‌تری ساخته شده و فضای کمتری را به خود اختصاص می‌دهد.

توالت فرنگی دایره‌ای

این نوع توالت راحتی کمتری داشته و باعث کاهش کیفیت در شیوه نشستن افراد می‌شود.

انواع توالت فرنگی بر اساس سیستم فلاش تانک

سیستم فلاش تانک یکی دیگر از موارد موثر بر دسته‌بندی انواع توالت فرنگی بوده و شامل ۳ مدل آبشاری، گردابی و شوتینگ می‌شود.

فلاش تانک مدل آبشاری

این توالت آب زیادی مصرف کرده و سر و صدای زیادی تولید می‌کند. در مقابل از ایجاد مشکل در گرفتگی لوله‌ها جلوگیری کرده و آب را از سوراخ‌های دور کاسه به سمت پایین هدایت می‌کند.

فلاش تانک مدل گردابی

در این توالت آب از سمت مخزن فلاش تانک به سمت کاسه سرازیر شده و پس از شستشوی کاسه به صورت گردابی، تخلیه می‌شود. این مدل توالت فرنگی قدرت کمتری در شستشو داشته و مصرف آب زیادی دارد.

سیستم شوتینگ یا واتر جت

در این روش، آب موجود در محفظه پایین کاسه توالت با فشار خارج شده و شستشوی آن به صورت پیشرفته صورت می‌گیرد. به این صورت که سیستم توربوجت باعث پایین آمدن آب از دور لبه بالایی کاسه شده و با پاشش آب از سوراخ‌ها همراه می‌شود.

روش‌های باز کردن توالت فرنگی + آسیب‌ها

توالت فرنگی ممکن است به هر دلیلی دچار گرفتگی شده یا رسوب شدیدی داشته باشد. در این شرایط، روش‌های مختلفی برای باز کردن توالت فرنگی وجود دارد.

معمولا افراد از آب گرم استفاده کرده یا سعی می‌کنند از طریق تهیه محلول‌های خانگی نسبت به رفع گرفتگی اقدام کنند. همچنین از مواد شوینده استفاده کرده یا از طریق تلمبه پلاستیکی برای رفع گرفتگی تلاش می‌کنند.

در این شرایط ممکن است افراد نتوانند به درستی نسبت به رفع گرفتگی اقدام کرده و باعث بروز آسیب‌های بیشتری شوند. بنابراین بهترین کار این است که روش‌های موقت کنار گذاشته شوند تا متخصصین فنی بتوانند تخلیه، رسوب‌گیری و باز کردن لوله‌ها را به صورت اصولی انجام دهند.

بهترین روش باز کردن توالت فرنگی

بهترین روش برای باز کردن توالت فرنگی، تماس با متخصصین لوله باز کن است.

از طریق این روش می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن خدمات مربوط به تخلیه یا حفر چاه، لوله بازکنی، رسوب‌گیری و… را دریافت کرده و مشکل گرفتگی توالت فرنگی را به صورت اصولی حل کنید.

بنابراین با کمک گرفتن از نیرو‌های متخصص و حرفه‌ای ما در لوله بازکنی نارمک فوری از بروز هرگونه آسیب جلوگیری کرده و تا مدت‌ها احتیاجی به استفاده از روش‌هایی مثل فنر زدن ندارید.