لوله بازکنی فوری با تکنسین های ماهر

لوله بازکنی فوری با خدمات شرکت های تاسیساتی

لوله بازکنی فوری از جمله خدماتی است که می توانید از شرکت های خدماتی و تاسیساتی انتظار داشته باشید. در واقع با توجه به شرایط بغرنج و پر چالشی که گرفتگی لوله ها برای ساکنین یک خانه به وجود می آورند، انتظار چنین خدماتی آن هم از شرکت های تاسیساتی و خدماتی چندان هم جای تعجب ندارد!

گرفتگی لوله ها و فاضلاب زمانی نمایان می شود که در یکی از راه آب های ساختمان با مشکل عدم تخلیه آب یا فاضلاب مواجه شوید و چه بسا چنین مشکلی پیامدهای فراوانی را برای خانه و ساکنین آن به دنبال دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به مسدود شدن راه آب توالت، حمام و ظرفشویی اشاره کرد که به دنبال چنین اتفاقی مشکلاتی مثل پیچیدن بوی نامطبوع فاضلاب در محیط منزل، عدم تخلیه فاضلاب توالت و سرریز شدن سینک ظرفشویی از آب به وجود خواهد آمد.

بنابراین استفاده از خدمات شرکت های تاسیساتی در زمینه لوله بازکنی فوری می تواند مشکل گرفتگی فاضلاب را زودتر برطرف کرده و از پیامدهای مختلف این اتفاق جلوگیری کند؛ اما پیش از آن تشخیص گرفتگی لوله ها موضوع مهمی است که حتما باید بدان توجه داشته باشید. در واقع در ابتدا مسیر لازم است که شما تشخیص دهید علت عدم تخلیه آب و فاضلاب از راه آب های مختلف منزل به خاطر گرفتگی لوله های فاضلاب اتفاق افتاده است و سپس با انتخاب یک روش مناسب یا به کمک تکنسین های متخصص این مشکل را حل کنید و چاره ای برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب منزل خود بیندیشید.

Figure 1  لوله بازکنی سریع و فوری

تشخیص گرفتگی لوله های فاضلاب

راه های مختلفی برای تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب وجود دارد؛ اما پیش از هر چیز بهتر است به  جای استفاده از روش های ساده و ناکارآمد خانگی از یک تکنسین ماهر و با تجربه کمک بگیرید تا هر چه سریع تر نقطه گرفتگی لوله فاضلاب مشخص شود. تکنسین ها و متخصصین در این مرحله از ابزارهای پیشرفته ای استفاده می کنند تا زودتر محل گرفتگی را پیدا کرده و اقدامات لازم را در جهت رفع مشکل انجام دهند.

با این حال بررسی برخی موارد می تواند در تشخیص گرفتگی لوله های فاضلاب به شما کمک کند. شما می توانید فرآیند تخلیه فاضلاب را در راه آب های مختلف منزل بررسی کنید و اگر متوجه شدید در برخی قسمت ها تخلیه آب به کندی انجام می شود، این یعنی با مسئله جدی گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه هستید و بهتر است هر چه سریعتر فکری برای این مشکل بکنید.

به عنوان مثال اگر در حمام متوجه شدید آب به سختی از راه آب عبور می کند و هر از چند گاهی زیر پاهایتان پر از آب می شود، ابتدا راه آب را نگاه کنید و اگر مانعی روی درپوش راه آب نبود، مطمئن باشید قسمتی از لوله های فاضلاب گرفته است یا اگر در محیط آشپزخانه یا توالت با بوی نامطبوعی مواجه شدید که خیلی غیر عادی هر از چند گاهی در محیط خانه می پیچد، حتما لوله ها را بررسی کنید، چرا که ممکن است چیزی مسیر لوله های فاضلاب را گرفته باشد. عدم تخلیه سریع فاضلاب از لوله ها موجب انتشار گازهای سمی و بد بو در محیط می شود، بدین ترتیب اگر با چنین مسئله ای مواجه هستید، حتما با کمک یک تکنسین لوله های فاضلاب را بررسی کنید.

Figure 2  تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب

 

لوله بازکنی فوری با چه ابزاری انجام می شود؟

لوله بازکنی سریع و فوری معمولا با استفاده از تجهیزات و ابزار مخصوصی انجام می شود که معمولا هر کسی با کاربرد این ابزارها آشنا نیست و اگر می خواهید با چند روش خانگی گرفتگی لوله های فاضلاب را رفع کنید، شاید چند مورد ساده بتواند در مشکلات خفیف گرفتگی لوله های فاضلاب به شما کمک کند.

  • در ساده ترین حالت از آب داغ برای گرفتگی لوله ها استفاده کنید. در این روش حداقل سه بار پشت سر هم آب داغ را از راه آب به داخل لوله های فاضلاب بفرستید تا اگر مانعی بر سر راه وجود دارد، بدین ترتیب از سر راه کنار رود.
  • در حالت بعدی اگر مشکل گرفتگی لوله های سینک ظرفشویی است، می توانید با محلول قوی مواد شوینده و آب داغ چربی های انباشته شده در لوله ها را تمیز کنید.
  • ترکیب سرکه و جوش شیرین یک ترکیب اسیدی قوی است که می توانید برای گرفتگی لوله های فاضلاب توالت و حمام از آن استفاده کنید؛ اما توجه داشته باشید این روش کمی خطرناک است و باید مراقب باشید.
  • می توانید با یک فلز کوچک یا یک سیخ و فنر دستگاه فنر زنی درست کنید و از آن برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده نمایید.

استفاده از روش های خانگی شاید ساده به نظر برسند؛ اما ممکن است در برخی موارد کمک شایانی در رفع گرفتگی لوله های فاضلاب داشته باشند. با این حال به طور کلی کمک گرفتن از یک متخصص می تواند گزینه ایده آل و راحت ترس باشد.

Figure 3  روش خانگی لوله بازکنی فوری

لوله بازکنی فوری در تهران

تیم متخصص و حرفه ای شرکت خدماتی لوله بازکنی فوری از جمله تکنسین های ماهر و با سابقه در شهر تهران است که خدمات گسترده ای را در زمینه تاسیسات ساختمان ارائه می کند و از جمله خدمات گسترده این شرکت می توان به تخلیه چاه فاضلاب، تشخیص گرفتگی لوله های فاضلاب به کمک تجهیزات پیشرفته و باز کردن گرفتگی لوله ها به کمک تکنسین های مجرب و کارآزموده اشاره کرد.

تیم متخصص و کاربلد شرکت خدماتی لوله بازکنی فوری بیش از سی سال است که در تهران فعالیت دارد و خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می کند؛ اما آنچه در این زمینه اهمیت دارد سرعت کار گروه حرفه ای لوله بازکنی فوری است که به صورت شبانه روزی به ارائه خدمات گوناگون می پردازد و می تواند در کنار از یک ساعت برای رفع مشکل شما در محیط مورد نظرتان حاضر شود.

برای استفاده از خدمات حرفه ای تیم متخصص تکنسین های لوله بازکنی فوری می توانید به آدرس سایت شرکت به نشانی www.loolebazkonifori.com مراجعه کنید و ضمن آشنایی با خدمات گسترده ما، با مشاورین و کارشناسان نیز ارتباط برقرار کرده و پس از دریافت مشاوره تخصصی درخواست خود را مبنی بر دریافت خدمات شرکت ارائه نمایید.