خدمات لوله بازکنی تهرانپارس

شرکت خدمات تاسیساتی لوله بازکنی فوری، با بیش از 900 پروژه موفقیت آمیز و بیش از 2100 مشتری رضایت‌مند، از معروف‌ترین و شناخته شده ترین شرکت‌های خدمات لوله بازکنی شهر تهران است. لوله بازکنی فوری با اعزام فوری نیرو در تمامی محلات تهران در کمترین زمان و 24 ساعت شبانه روز به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد.

همچنین تیم مجرب لوله بازکنی تهرانپارس، ارائه دهنده قیمت مناسب و تحت نظر اتحادیه می‌باشد. بنابراین سریع‌ترین خدمات با مناسب‌ترین قیمت‌ها را در لوله بازکنی تهرانپارس جستجو کنید. خدمات ما در لوله بازکنی شرق تهران شامل تمامی محله های تهرانپارس، مانند فلکه اول (قمر بنی هاشم)، چهارراه تیرانداز، فلکه سوم تهران پارس (فلکه سجادیه)، فلکه چهارم، میدان شاهد و بلوار پروین، اتوبان باقری و خیابان فرجام، خیابان سراج (مظفری نیا)، خیابان استخر، جشنواره، سه راه تهرانپارس و … میباشد که فقط با یک تماس ما در خدمت شما خواهیم بود.

 لوله بازکنی فوری شبانه روزی  تهرانپارس ۰۹۱۲۳۰۵۳۱۲۳

لوله بازکنی فوری

فوری

لوله بازکنی شمال تهران

تمیز و بدون کثیف کاری

لوله باز کنی فوری

24 ساعته 7 روز هفته

پشتیبانی ارائه خدمت

لوله بازکنی فوری

ارائه سرویس با پیشرفته ترین ابزارها

گارانتی لوله بازکنی

100% تضمینی

 شماره تماس لوله بازکنی تهرانپارس

cta

cta

 

انواع گرفتگی لوله در تهرانپارس

وجود گرفتگی در لوله، انواع و علل مختلفی دارد. در این مقاله به بررسی هر یک از این موارد خواهیم پرداخت. می‌توان از انواع گرفتگی لوله در موارد زیر اشاره کرد:

 • چاه توالت
 • کف شوی
 • لوله فاضلاب حمام
 • لوله فاضلاب ظرفشویی

هر یک از موارد فوق روش مناسب خود را جهت پاکسازی و جرم زدایی لوله دارد. بنابراین بهترین کار در هنگام مواجه شدن با انواع گرفتگی لوله، تماس با یک متخصص است. به علاوه گرفتگی لوله به دلایل متنوعی به وجود می‌آید. این دلایل می‌توانند:

 • وجود مو و پرز
 • قرار گرفتن در معرض مصالح ساختمانی
 • گرفتگی توسط دستمال کاغذی
 • وجود رسوب و جرم
 • گیر کردن روغن و چربی
 • کم بودن شیب لوله
 • گیر کردن تفاله مواد غذایی

علت گرفتگی لوله و فاضلاب

همانطور که در قسمت قبل اشاره کوچکی به دلایل گرفتگی لوله و فاضلاب شد، در ادامه به بررسی دقیق‌تر این موضوع خواهیم پرداخت.

قرار گرفتن لوله در معرض مصالح ساختمانی

رایج‌ترین دلیل گرفتگی لوله، وجود مصالح ساختمانی پس از تعمیر ساختمان است. در چنین شرایطی، بنایی باعث می‌شود، تکه خوردهای سیمان و مصالح به داخل لوله‌های فاضلاب افتاده و ایجاد گرفتگی در آنها کنند. برای جلوگیری از این حادثه، به یاد داشته باشید که پیش از شروع عملیات بازسازی یا تعمیر ساختمان، چاه فاضلاب را توسط در پوش بببندید. در صورتی که به موقع از این حادثه جلوگیری نکردید، باید متخصص لوله بازکنی تهرانپارس را خبر کنید.

گرفتگی توسط دستمال کاغذی

افتادن دستمال کاغذی در چاه توالت، یکی دیگر از علت‌های گرفتگی لوله فاضلاب است. لازم به ذکر است، گرفتگی لوله با این روش نیازمند تکرار مداوم این عمل می‌باشد. ریختن دستمال کاغذی، در سرویس بهداشتی، به مرور مانعی در برابر عبور فاضلاب ایجاد می‌کند.

روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با دستمال کاغذی، ریختن مقداری اسید لوله بازکنی یا فنر چاه، در فاضلاب است. با این وجود این کار به همراهی یک فرد مجرب نیاز دارد، بازکردن لوله فاضلاب به تنهایی ممکن است مانعی برای سلامت ساکنین باشد.

بازگشت آب از لوله فاضلاب

گاهی مواقع فضولات چاه، تجمع می‌کنند و سفت می‌شوند. این امر به دلایل متنوعی اتفاق می‌افتد. برای مثال: استفاده نکردن از فلاش تانک به صورت متناوب، نریختن آب در چاه پس از هر بار استفاده از توالت، از علت‌های رایج بازگشت آب از لوله فاضلاب و بالا زدگی لوله هستند. برای پیشگیری از این مشکل، به راحتی می‌توانید پس از هربار استفاده از سرویس بهداشتی با ریختن آب یا استفاده از فلاش تانک، مانع از تجمع فضولات و گرفتگی لوله در نتیجه بازگشت آب شوید.

برای رفع این مورد، خدمات لوله بازکنی فوری تهرانپارس با ریختن اسید مخصوص لوله بازکنی و سپس مقادیر زیادی از آب به درون چاه، مشکل گرفتگی لوله را به راحتی و در سریع‌ترین زمان حل می‌کنند. توجه کنید، اقدام به بازکردن لوله با اسید توسط افراد غیر متخصص، ممکن است با ریختن اسید روی پوست فرد، ایجاد صدمات جبران ناپذیر کند. بنابراین به هیچ عنوان به صورت فردی و بدون داشتن تجربه از اسید لوله بازکنی استفاده نکنید.

گیر کردن روغن و چربی ومواد خوراکی

گرفتگی لوله آشپزخانه به دلیل گیر کردن روغن و چربی و مواد خوراکی، بسیار رایج است. هنگامی که ظرف‌ها در سینک ظرفشویی شسته می‌شوند، روغن و چربی‌ یا باقی مانده‌های غذا، توسط آب به سمت چاه سرازیر خواهند شد. به دلیل چسبندگی بالای چربی، تکرار این امر به دفعات، موجب گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه می‌شود. در این موارد گرفتگی، لوله بازکن‌ها با ابزار مناسب به رفع آن می‌پردازند.

کم بودن شیب لوله

لوله کشی معیوب و ناقص، باعث ایجاد شیب کم در لوله می‌شود، در نتیجه عدم رعایت مواردی اینچنینی، گرفتگی لوله به راحتی و با کوچکترین مانع ایجاد خواهد شد. برای مثال: لوله کشی‌های غیر استاندارد، انتخاب لوله‌های نامناسب برای مکان‌های ویژه مانند: سرویس بهداشتی‌های عمومی که نیاز به لوله قطورتری دارد، علاوه بر ایجاد گرفتگی در لوله در مواردی نیز باعث نشتی لوله در زیر خاک سازه خواهند شد. در نهایت این نشتی، ریشه درختان را به سمت ساختمان و لوله کشی می‌کشاند، و خود دلیل دیگری برای گرفتگی لوله ارائه می‌کند.

در صورت ایجاد همه این موارد، متخصص‌های لوله بازکنی تهرانپارس، با کمک فنرچاه بازکن، دستگاه لوله بازکن برقی، پمپ تراکم هوا و دستگاه‌ها و ابزارهای ویژه دیگر، این مسئله را رفع خواهند کرد. در نهایت نیز لوله ناقص تعویض خواهد شد.

انواع روش ها و دستگاه های لوله بازکنی

لوله بازکنی، تجهیزات مخصوص به خود را دارد. برای رفع گرفتگی لوله یا بازکردن موانع آن، متخصصان لوله بازکنی تهرانپارس، نیاز به ابزاری جهت افزایش راحتی و سرعت عمل خود خواهند داشت. یک متخصص لوله بازکنی، براساس نوع مشکل ایجاد شده و نوع گرفتگی، هر یک از دستگاه‌های زیر را به کار خواهد گرفت. گاهی اوقات گرفتگی لوله، همانطور که پیشتر ذکر کردیم، به مجموع دلایلی ایجاد می‌شوند. برای شناسایی و رفع آن نیز لوله بازکن‌ها از ابزار مخصوص کمک می‌گیرند.

به طور کلی، استفاده از ابزار راه حلی بسیار تخصصی است. اکثر گرفتگی‌ها توسط اسید لوله بازکنی یا فنرچاه رفع می‌شوند. اما در مواقعی نادر ممکن است این روش‌ها به کار نیایند. بنابراین متخصصان لوله بازکنی تهرانپارس برای چنینی شرایطی نیز آمادگی لازم را کسب کرده‌اند. در زیر قسمتی از دستگاه های لوله بازکنی معروف را آورده‌ایم:

 • دستگاه‌های فنرزنی در انواع مختلف
 • دستگاه لوله بازکنی ارابه‌ای
 • دستگاه لوله بازکن دریلی
 • تجهیزات لوله بازکنی کارواش و تراکم هوا
 • پودر مخصوص رفع گرفتگی لوله
 • محلول اسید لوله بازکنی

هزینه و قیمت لوله بازکنی در تهرانپارس

همانطور که در قسمت‌های قبل درباره چگونگی گرفتگی لوله توضیح دادیم، شما می‌توانید در خانه یکی از روش‌های بالا را با رعایت اصول ایمنی انجام دهید. در صورتی که نتیجه‌ای حاصل نشد تنها کافی است، با متخصصین ما در لوله بازکنی فوری تهرانپارس تماس حاصل کنید. اعلام هزینه و قیمت بعد از مشاهده گرفتگی و بررسی بقیه موارد تاثیر گذار تعیین میشود و به شما اطلاع داده خواهد شد.

عوامل موثر بر قیمت

هزینه و قیمت لوله بازکنی در تهرانپارس به عوامل گوناگونی بستگی دارد. برای مثال: محله‌ای که شما در آن قرار دارید دارای لوله کشی خاصی است، بنابراین بدیهی است که ساختار محله شما بر روی زمان و هزینه لوله بازکنی تاثیرگذار باشد.

همچنین از دیگر موارد تاثیر گذار بر قیمت لوله بازکنی تهرانپارس، طول لوله‌های به کار رفته در لوله کشی ساختمان است. به طور معمول در صورت مسدود شدن لوله با فنر چاه به راحتی مسدودیت رفع خواهد شد. اما در شرایطی که لوله‌ها طویل باشند؛ این کار به نحوه دیگری صورت می‌گیرد. در نتیجه می‌توان گفت مدت زمانی که لوله بازکن در تلاش است تا محدودیت‌ها را بردارد و رفع کند، نیز از عوامل تاثیرگذار دیگری بر قیمت لوله بازکنی است.

البته توجه داشته باشید، لوله بازکنی تهرانپارس، مطابق با بخشنامه اتحادیه قیمت‌ها را برای مشتریان فاکتور می‌کند. بنابراین این خدمات مناسب با استاندارد کشور خواهد بود و جای هیچگونه نگرانی جهت گرانی یا عدم رعایت موارد قانونی توسط لوله بازکن اعزامی ما، نیست.

مطالب آموزشی

گرفتگی لوله سینک دوقلو

گرفتگی لوله سینک ظرفشویی دوقلو دلایل متعددی دارد که اطلاع از آن و روش‌های رفع آسان و کم هزینه خانگی،

5 روش خانگی برای بازکردن لوله

روش های قوی و موثر لوله بازکنی خانگی
این روش های طبیعی، راهکارهای فوری، ارزان و طبیعی برای رفع گرفتگی سطحی و موقتی لوله بازکنی است.
1- جوش شیرین و سرکه
2- جوش شیرین و آبلیمو
3- جوش شیرین و نمک
4- جوش شیرین و سرکه و نوشابه
5- نمک و بوراکس و سرکه

تجهیزات لوله کشی در ساختمان

تجهیزات لوله کشی ساختمان

برای لوله بازکنی، مهم است که با لوله کشی ساختمان و جنس انواع لوله های به کار رفته در آن آشنا شویم که در این مقاله تیم لوله بازکنی به معرفی لوله کشی در ساختمان می پردازد.

در سیستم لوله کشی ساختمان از چندین نوع لوله استفاده می شود