خدمات لوله بازکنی تهرانپارس

شرکت خدمات تاسیساتی لوله بازکنی فوری، با بیش از ۹۰۰ پروژه موفقیت آمیز و بیش از ۲۱۰۰ مشتری رضایت‌مند، از معروف‌ترین و شناخته شده ترین شرکت‌های خدمات لوله بازکنی شهر تهران است. لوله بازکنی فوری با اعزام فوری نیرو در تمامی محلات تهران در کمترین زمان و ۲۴ ساعت شبانه روز به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد.

همچنین تیم مجرب لوله بازکنی تهرانپارس، ارائه دهنده قیمت مناسب و تحت نظر اتحادیه می‌باشد. بنابراین سریع‌ترین خدمات با مناسب‌ترین قیمت‌ها را در لوله بازکنی تهرانپارس جستجو کنید. خدمات ما در لوله بازکنی شرق تهران شامل تمامی محله های تهرانپارس، مانند فلکه اول (قمر بنی هاشم)، چهارراه تیرانداز، فلکه سوم تهران پارس (فلکه سجادیه)، فلکه چهارم، میدان شاهد و بلوار پروین، اتوبان باقری و خیابان فرجام، خیابان سراج (مظفری نیا)، خیابان استخر، جشنواره، سه راه تهرانپارس و … میباشد که فقط با یک تماس ما در خدمت شما خواهیم بود.

 لوله بازکنی فوری شبانه روزی  تهرانپارس ۰۹۱۲۳۰۵۳۱۲۳

لوله بازکنی فوری

فوری

لوله بازکنی شمال تهران

تمیز و بدون کثیف کاری

لوله باز کنی فوری

۲۴ ساعته ۷ روز هفته

پشتیبانی ارائه خدمت

لوله بازکنی فوری

ارائه سرویس با پیشرفته ترین ابزارها

گارانتی لوله بازکنی

۱۰۰% تضمینی

خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی ، از جمله پر استفاده ترین خدمات تعمیرات منازل می باشد و شرکت های بسیاری در این حوزه فعالیت دارند از این رو شرکتی را که جهت ارائه خدمات انتخاب می کنیم بسیار اهمیت دارد.
تیم لوله بازکنی با سالها تجربه و تیم متخصص و حرفه ای به همراه قیمت منصفانه نگرانی شما را از ابن خدمات برطرف میکینم.رضایت مشتریان راز ماندگاری ماست.

بنر لوله بازکنی فوری 

مزایای استفاده از خدمات تیم لوله بازکنی در تهرانپارس

 • خدمات لوله بازکنی فوری بدون کثیف کاری
 • شبانه روزی و ۲۴ ساعته
 • اعزام فوری نیرو در تهرانپارس و در تمامی محله های تهران در کمترین زمان ممکن
 • قیمت منصفانه و تحت نظر اتحادیه
 • ارائه فاکتور قیمت به همراه تعرفه هر خدمت

لوله بازکنی فوری در تهرانپارس

دریافت خدمات فنی لوله در تهرانپارس و در بخش های مختلف تهران می تواند با مشکلات زیادی همراه باشد. چرا که ترافیک و شلوغی همواره باعث می شود تا روند دسترسی به این خدمات دشوار شود. اما بهترین راهکار برای شما این خواهد بود که شرکت ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی فوری را در نزدیکی خود پیدا کنید و از خدمات آنها استفاده نمایید. 

ما به عنوان شرکت لوله بازکنی فوری تهرانپارس همواره به دنبال این هستیم که با سرعت عمل بالا خدماتی نظیر تخلیه چاه تهرانپارس، لوله بازکنی و… را در اختیار مشتریان قرار دهیم. البته برای آن که بتوانید بهتر از این خدمات استفاده کنید باید نکات مهمی را نیز در این زمینه بدانید. راهنمایی های بیشتر در ادامه با شما به اشتراک گذاشته خواهد شد. 

انواع خدمات لوله بازکنی

مشکلاتی که برای یک سیستم فاضلاب در ساختمان مسکونی، اداری، تجاری و… رخ میدهند با هم تفاوت دارند. در نتیجه نیاز به روش های مختلفی برای برطرف سازی این مشکلات داریم. از آنجایی که نیازمندان خدمات لوله بازکنی فوری تهرانپارس ممکن است تجربه و تخصص کافی نداشته باشند، به شرکت یا افرادی نیاز داریم که با توجه به شرایط روند عیب یابی و لوله بازکنی یا تخلیه چاه تهرانپارس و… را انجام دهند. 

وقتی نیروی کار اعزام شده به محل برای ارائه خدمات لوله بازکنی فوری در تهرانپارس تجربه و مهارت کافی داشته باشد، با توجه به مشکل به وجود آمده یکی از خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما را برای حل مشکل سیستم فاضلاب شما در اختیارتان قرار خواهد داد. در ادامه انواع خدمات لوله بازکنی را خدمت شما معرفی می کنیم.

بازکردن لوله با فنر

یکی از روش های متداول و تاثیر گذار برای باز کردن لوله استفاده از فنر لوله بازکنی می باشد. فنر لوله بازکنی از جنس فولاد است و در قطر ها و طول های متفاوتی موجود میباشد. بخش انتهایی این فنرها به دستگاه الکتروموتور یا اصطلاحاً در بعضی موارد ژنراتور برقی متصل میشود تا انرژی مورد نیاز برای حرکت فنر تامین گردد. روند کار به این صورت است که فرد اپراتور بعد از اتصال فنر دستگاه آن را درون مسیر لوله ای که دچار گرفتگی شده هدایت می کند.

لوله بازکنی بدون کثیف کاری در تهرانپارس

لرزشی فنر و فشاری که به سمت جلو و عقب دارد باعث می شود که رسوبات و عوامل انسداد لوله از بین بروند. در زمان استفاده از فنر برای ارائه خدمات لوله بازکنی فوری تهرانپارس فرد متخصص حتماً باید به شکل اصولی عمل کند. چرا که در غیر این صورت ممکن است شاهد آسیب رسیدن به تاسیسات ساختمان باشیم. 

استفاده از دستگاه تراکم هوا یا واترجت

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی

یکی از روش های مودم برای ارائه خدمات لوله بازکنی فوری تهرانپارس استفاده از دستگاه واترجت یا دستگاه تراکم هوا می باشد. در هر کدام از این روش ها با استفاده از فشار آب یا هوا، عوامل انسداد لوله را به سمت خروجی سیستم فاضلاب هدایت می کنند. استفاده از این روش در شرایط خاص تاثیرگذاری بالایی دارد و بسته به مشکل به وجود آمده فرد متخصص باید تشخیص دهد که آیا امکان استفاده از دستگاه تراکم هوا یا واترجت وجود دارد یا خیر. 

برای انجام لوله بازکنی با استفاده از فشار آب یا هوا باید تمامی خروجی های لوله را به جز خروجی اصلی ببندید و از یک سمت که شاهد گرفتگی آن هستید، آب و هوای پرفشار را به درون لوله بفرستید. اگر فردا اپراتور یا متخصص لوله بازکنی تجربه و مهارت کافی نداشته باشد این روش می تواند با کثیف کاری زیادی همراه باشد. 

لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه

مسیر فاضلاب آشپزخانه به دلیل وجود عوامل خارجی مختلف مانند ذرات چربی یا غذا بیشتر دچار گرفتگی میشود. همچنین در طولانی مدت ذراتی که بعد از شستشوی ظروف به جا می ماند می توانند در بدنه لوله رسوب کنند و باعث گرفتگی شوند. معمولا بیشترین گرفتگی مسیر فاضلاب آشپزخانه در پیچ و خم لوله کشی فاضلاب است و افراد متخصص با توجه به نوع مشکل به وجود آمده باید بتوانند روشی متناسب با نیاز مشتری را برای لوله بازکنی فوری تهرانپارس استفاده کنند.

 استفاده از فنر لوله بازکنی معمول ترین روش برای رفع انسداد و گرفتگی فاضلاب آشپزخانه است. اما در مواردی مشاهده شده که افراد سراغ مایع های لوله بازکنی اسیدی می روند. پیشنهاد ما این است که تا حد امکان سراغ مایعات اسیدی برای انجام فرآیند لوله بازکنی نروید. چرا کی روش با مشکلات بهداشتی زیادی همراه است که می تواند سلامتی شما را تحت تاثیر قرار دهد. 

عقد قرارداد با ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی

ساختمان های تجاری و مسکونی بزرگ از آنجایی که جمعیت زیادی را در خود جای داده اند ممکن است بیشتر در معرض گرفتگی مسیر فاضلاب باشند. همچنین ساختمان های بزرگ مانند هتل ها یا مراکز دولتی و اداری نیز باید همواره شرکت ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی فوری در اختیار داشته باشند تا به محض بروز هرگونه مشکل، نسبت به برطرف سازی آن اقدام کنند.

 متخصصین ما آماده عقد قرارداد با مدیران ساختمان و مسئولین ادارات مختلف جهت ارائه خدمات لوله بازکنی تهرانپارس هستند. این خدمات به آنها اجازه می دهد تا در کمترین زمان ممکن مشکلات به وجود آمده برای سیستم فاضلاب را برطرف کنند و هیچ اختلالی در روند زندگی یا کار افراد ساکن در یک ساختمان به وجود نیاید. 

استفاده از نیروی کار حرفه ای و متخصص

متخصصین ما همواره بر این باورند که میزان تجربه و مهارت نیروی انسانی تاثیر زیادی بر روی روند لوله بازکنی فوری در تهرانپارس یا سایر قسمتهای تهران خواهد داشت. وقتی فرد تجربه بالایی داشته باشد به محض مشاهده مشکل به وجود آمده می تواند منشأ آن را حدس بزند و بعد از آن اقدامات لازم برای برطرف سازی مشکل را انجام دهد. از سوی دیگر نیروی کار حرفه ای همیشه به دنبال آن است که کیفیت مناسبی در اختیار مشتری قرار دهد. در نتیجه نیاز نهایی شما در طولانی مدت به خدمات لوله بازکنی فوری در تهرانپارس کمتر خواهد شد و می توانید برای مدت بیشتری سلامت وضعیت سیستم انتقال فاضلاب ساختمان خود را حفظ کنید. 

بررسی لوله ها برای گرفتگی احتمالی

داشتن شعب تخصصی برای لوله بازکنی فوری در تهرانپارس

یکی از مشکلات اصلی نیازمندان خدمات لوله بازکنی فوری در تهرانپارس این است که گاها بعد از اطلاع مشکل به وجود آمده، باید مدت زمان زیادی را برای حضور نیروی متخصص در محل صبر کنند. اما ما با داشتن شعب مختلف در قسمت های گوناگون تهران مانند تهرانپارس می‌توانیم در کمترین زمان خود را به محل مورد نظر شما برسانیم و اقدامات لازم برای برطرف سازی مشکلات را انجام دهیم. 

از سوی دیگر ارائه خدمات در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته باعث می شود هیچگاه با کمبود نیرو جهت ارائه خدمات به مشتریان روبرو نشویم. از آنجایی که سرعت عمل در ارائه خدمات لوله بازکنی تهرانپارس یا سایر قسمتهای تهران از اهمیت بالایی برخوردار است، انواع خود را متعهد می دانیم که تا در کوتاهترین زمان مشکل به وجود آمده را برطرف کنیم. 

ارائه خدمات رسوب زدایی و تخلیه چاه

متخصصین ما در زمینه تخلیه چاه تهرانپارس نیز فعالیت میکنند و میتوانند خدماتی مانند رسوب زدایی از دیواره چاه و تخلیه چاه های فاضلاب را نیز در اختیار شما قرار دهند. انجام این کار رو تجربه تخصص بالایی نیاز دارد و نیروی کار آموزش دیده اما می تواند از پس آن بر بیاید.

 وجود تجهیزات مناسب به ما این امکان را میدهد که در هوایت کار با بازده مناسب صورت پذیرد. امکان استفاده از روش های گوناگون نیز برای ما وجود دارد و در نتیجه احتمال آسیب رسیدن به سیستم تاسیسات در زمان ارائه خدمات لوله بازکنی فوری تهرانپارس یا تخلیه چاه تهرانپارس به حداقل می رسد. 

لوله بازکنی بدون کثیف کاری

متخصصین ما برای انجام فرآیند لوله بازکنی فوری تهرانپارس همیشه به دنبال آن هستند که خدمات خود را با رعایت حداکثری نظافت ارائه دهند. از آنجایی که سیستم فاضلاب حجم زیادی از باکتری ها و مواد آلاینده را درون خود جای داده وقتی روند کار با دقت کافی انجام نشود، ممکن است سلامتی افراد تحت تاثیر قرار گیرد. مورد مهم بعدی که باید به آن توجه داشته باشید آن است که متخصصین ما همواره بعد از تشخیص عامل به وجود آورنده مشکل، یک پیش فاکتور معتبر برای شما صادر می کنند تا از منصفانه بودن هزینه ها اطمینان حاصل کنید. 

روش های لوله بازکنی تمیز و بدون سر ریز چاه

هزینه های لوله بازکنی چگونه محاسبه می شود؟

برای محاسبه هزینه های لوله بازکنی فوری تهرانپارس باید پارامترهای مختلفی را مد نظر قرار دهید. شناخت این موارد باعث می شود تا مشتریان بتوانند به روند لوله بازکنی فوری و تخلیه چاه تهرانپارس را به شکل آگاهانه تر انجام دهند و هم زمان بودجه خود را برای این کار بهتر مدیریت کنند. در ادامه موارد تاثیر گذار بر روی هزینه نهایی خدمات لوله بازکنی فوری تهرانپارس را با هم مورد بررسی دقیق تری قرار می دهیم. 

 • بسته به اینکه سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان شما استاندارد یا غیراستاندارد باشد، روند کار متفاوت است و همین بر روی هزینه نهایی تاثیر می گذارد.
 • در بسیاری از موارد ممکن است به محصولات مصرفی برای انجام رسوب زدایی احساس شود که در این شرایط هزینه خرید این محصولات بر عهده مشتری است.
 • نوع تجهیزات مورد استفاده برای ارائه خدمات لوله بازکنی فوری تهرانپارس نیز روی قیمت نهایی خدمات تاثیر می گذارد. 
 • عوامل به وجود آورنده مشکل یا گرفتگی لوله می توانند متفاوت باشند و از همین رو باید سراغ روش های گوناگونی جهت رفع این مشکلات بروید. در نتیجه هزینه نهایی انجام کار بسته به شرایط به وجود آمده متفاوت خواهد بود. 

علت های رایج گرفتگی لوله

وقتی علت های رایج گرفتگی لوله را بشناسید می توانید با انجام اقدامات صحیح و به موقع، از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید یا آنها را به تاخیر بیندازید. مهمترین این موارد را در ادامه خدمت شما معرفی خواهیم کرد:

 • رفتن مو به سمت مسیر فاضلاب باعث می شود تا شاهد جمع شدن توده ای از عوامل خارجی باشیم که به مرور زمان می تواند باعث گرفتگی کل لوله شوند. 
 • وقتی به صورت غیر عمدی قطعات بزرگی مانند تیغ یا ژیلت و قطعات پلاستیکی به درون سیستم فاضلاب وارد شوند احتمال گرفتگی افزایش می یابد.
 • بی احتیاطی و ریختن مواد حاوی چربی و ذرات جامد بزرگ زمینه ساز رسوب درون لوله و گرفتگی آن میشود.
 • استفاده نکردن از توری های مسیر فاضلاب یا انواع کفشور باعث می شوند تا تمامی عوامل گرفتگی لوله بدون هیچ مزاحمتی وارد سیستم فاضلاب شوند. 

تیم لوله بازکنی با سالها تجربه همراه با متخصصان حرفه ای آماده ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در شرق تهران در منطقه تهرانپارس می باشد.

 

سوالات متداول

یکی از دلایل مهم گرفتگی لوله‌های فاضلاب در برخی از خانه‌ها، سیستم لوله‌کشی غیراستاندارد است. لوله‌های فاضلاب باید قطر و شیب مناسبی داشته باشند. در غیر این صورت احتمال گرفتگی لوله‌ها به مرور زمان بیشتر می‌شود.

برای رفع گرفتگی لوله‌ها از دستگاه‌های فنر زنی برقی، دستگاه هوا، دستگاه لوله بازکنی ارابه‌ای، دستگاه لوله بازکنی دریلی و در برخی موارد از اسید استفاده می‌شود.

جمع شدن چربی، مو و رسوب در داخل لوله‌ها مهم‌ترین دلیل گرفتگی لوله‌های فاضلاب خانه‌های مسکونی است.

هزینه خدمات شرکت لوله بازکنی تهرانپارس مطابق با نرخ‌های رسمی اتحادیه است. با این حال عوامل مختلفی مانند نوع گرفتگی لوله، روش لوله بازکنی و زمانی که صرف انجام کار می‌شود می‌تواند در افزایش هزینه‌ها تأثیرگذار باشد.

مطالب آموزشی

قوی ترین مایع چاه بازکن توالت

سرویس‌های بهداشتی  بخصوص توالت یکی از تجهیزات بهداشتی بسیار مهم در منازل، مکان‌های کاری و مکان‌های عمومی محسوب می‌شود. با

رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

به طور معمول، مشکل گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع در منازلی اتفاق می‌افتد که فاضلاب خانه در گذشت زمان رسوب

رفع بوی بد توالت ایرانی

بوی بد توالت‌های ایرانی یکی از دغدغه‌های عده‌ی زیادی از مردم است‌. دلایل زیادی مثل تمیز نکردن درست توالت و