لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران در واقع شعبه جنوب تهران شرکت لوله بازکنی تهران است که با بیش از ۳۰ سال سابقه در امر لوله بازکنی و تخلیه چاه در مناطق مختلف جنوب شهر تهران آماده خدمت رسانی به تهرانی های عزیز می باشد .

این شرکت با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و متخصص و استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین خسارت و کثیف کاری محل گرفتگی لوله را تشخیص داده و اقدام به رفع آن می نماید .

متخصصین لوله بازکنی در جنوب تهران با استفاده از دستگاه لوله بازکنی و فنرهای فولادی سر مته دار و پمپ تراکم هوا می توانند لوله های از جنس سیمان، پلیکا و … را به طول ۵ تا ۱۰۰۰ متر را باز کنند .

همچنین اگر اشیاء قیمتی شما در فاضلاب ، راه آب و یا توالت و توالت فرنگی گیر کرده ، درآوردن آن را بدون خسارت به لوله بازکنی جنوب تهران بسپارید تا ما با استفاده از دستگاه ساکشن این کار را برای شما انجام دهیم .

ضمانت بازگشت وجه در لوله بازکنی تهران تحت عنوان حقوق مشتری تلقی شده و ما تضمین میکنیم که پرسنل شرکت در صورت عدم رضایت شما هیچ وجحی از شما دریافت نخواهند کرد .

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه جنوب تهران با ماشین آلات پیشرفته و کادر مجرب . ما تخلیه چاه فاضلاب ساختمان شما را بدون خرابی و صدمه زدن به دهنه چاه و بدون کثیف کاری انجام می دهیم .

منطقه جنوب شهر تهران دارای قنات ها و منابع آب زیر زمینی بی شماری است که باعث سستی و مرطوب شدن خاک می شود . این موضوع دلیل اصلی جذب نشدن آب داخل چاه های فاضلاب است و به همین دلیل تخلیه چاه جنوب تهران در بازه های زمانی کوتاهتر از مناطق دیگر انجام می شود .